DOMOVNÍ TELEFONY, VIDEOTELEFONY - DT

V rámci našich komplexních služeb se specializujeme na prodej, montáž, instalaci a kompletní servis na domácí telefony a videotelefony.


Instalujeme bezdrátové i drátové domovní telefony a videotelefony od jednoduchých zařízení až po komplexní systémy s větším počtem videotelefonů, nebo jen telefonů, jak digitálních, tak i analogových.


Našim zákazníků nabízíme

  • prodej, montáž, instalaci a kompletní servis digitálních bezdrátových i drátových telefonů a videotelefonů
  • výměnu domácích telefonů pro různé typy budov (bytový dům, panelák, činžovní dům)
  • domácí telefony a videotelefony pro malé i velké rodinné domy
  • instalaci domovních telefonů a videotelefonů do veškerých typů kanceláří apod.

Našim zákazníkům dodáváme domácí telefony a videotelefony nejvyšší kvality a spolehlivosti s vysokou odolností včetně variant handsfree. Dodáváme velmi pěkný designe telefonu, nebo dle výběru přání zákazníka.


Naše působnost - Střední Čechy - Benešov - Praha - Tábor - Kolín - Příbram - Kutná Hora


Prodej, montáž, instalaci a kompletní servis digitálních bezdrátových i drátových telefonů a videotelefonů převážně dodáváme u lokality sídla naší firmy v Bystřici nedaleko města Benešov, který leží ve Středních Čechách. Máme mnoho spokojených zákazníků z měst jako jsou Benešov, Vlašim, Čerčany, Říčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i mnoho klientů z města Tábor, hlavního města Praha a celé ČR.


Vhodné užití domácích telefonů a videotelefonů


Při kontrole vstupu do obytných objektů, jako jsou například rodinné domy, byty, chaty, kanceláře nebo obchodní budovy, zvyšuje systém domovních telefonů a videotelefonů jejich bezpečnost.


Další vhodné užití splní ve spojení interkomem. Instalovaný interkom umožní vzájemnou komunikaci mezi vnitřními stanicemi. Užití telefonů je i v diskrétní konverzaci, která spojí hovor diskrétně mezi panelem a volanou stanicí a při náhodném zdvihnutí sluchátka nelze hovor sledovat na jiné vnitřní stanici.