ZABEZPEČENÍ VOZIDEL, AUTOALARMY

Naše firma se profesionálně zabývá dodávkou, montáží, servisem a prodejem komplexního zabezpečení vozidel, jako je mechanické i elektronické zabezpečení vozidla, tak i prodejem a instalací různých autodoplňků do všech typů vozů.


Našim zákazníků nabízímeJedinečné systémy zabezpečení vozidel, které nejenom kvalitně hlídají, ale i komunikují přes SMSdokáží sledovat polohu, tak mohou být GSM/GPS autoalarmy, klasické auto a moto alarmy, detektory, sirény, výstupní moduly, ovládací prvky, napájení a různé příslušenství.


Elektronické zabezpečení vozidel , autodoplňkyElektronické zabezpečení vozidel

Špičkovou ochranou vozidla mohou být GSM a GPS autoalarmy, pagerové autoalarmy, základní autoalarmy, motocyklové alarmy, alarmy pro karavany, imobilizéry, dálkový start, lokalizační jednotky, monitoring.


Autodoplňky

Autodoplňky mohou zefektivnit čas strávený za volantem. Nabízíme řadu zajímavých řešení jako jsou například hands-free sady, parkovací senzory, parkovací i android zrcátko, navigace, denní LED svícení, centrální zamykání, dálkové ovládání k centrálnímu zamykání, CAN BUS převodníky, vyhřívání sedadel, multimédia, tažná zařízení atd.


Naše působnost - Střední Čechy - Benešov - Praha


Mechanické a elektronické zabezpečení vozidel převážně dodáváme včetně montáže a instalace u lokality sídla naší firmy v Bystřici u Benešova ve Středních Čechách, kde máme mnoho spokojených zákazníků z měst Benešov, Vlašim, Čerčany, Říčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i mnoho klientů z města Tábor, hlavního města Praha a celé ČR.


Rádi Vám pomůžeme s volbou vhodného a efektivního zabezpečení vozidel a autodoplňků pro váš vůz. Neváhejte nás kontaktovat.