PŘÍSTUPOVÉ A DOCHÁZKOVÉ SYSTÉMY - ACS

V rámci našich komplexních služeb elektronického zabezpečení dodáváme i přístupové a docházkové systémy, které jsou zaměřeny zejména na kontrolu pohybu osob v objektech a identifikaci osob. Systémy jsou též vhodné pro ovládání dveří, vrat a závor a také ke kontrole pracovní doby.


Instalace přístupového a docházkového systému Vám snadno nahradí docházkové sešity a knihy a také kompletní operace prováděné manuálně snadno plně zautomatizuje. 
 

Naše mnohaleté komplexní zkušenosti v oblasti přístupových a docházkových systémů Vám zaručí fungující a bezproblémový systém. Samozřejmostí je, že klademe důraz na vysokou kvalitu a současně i snadnou obsluhu dodaného komplexního docházkového systému.


Zpracujeme návrh spolehlivého systému, doporučíme vhodné komunikační zařízení, software a kompletní montáž. Provedeme zaškolení, revize a servis včetně upgradů. Projektová dokumentace, instalace a montáž, servis, revize a přihlášení systému dle platné legislativy je od nás samozřejmostí. Vlastníme platné koncese a certifikáty opravňující k montáži a servisu všech technických zařízení pro bezpečnost budov a osob.


Našim zákazníků nabízíme


Typy možných snímačů přístupových systémů

  • řešení s bezkontaktním přístupem pomocí čipu, karty nebo pomocí nalepovacího tagu
  • řešení s biometrickým ověřením pomocí otisku prstu, oční duhovky, nebo obličeje
  • řešení s terminálem včetně PIN klávesnice
  • řešení s GSM snímačem

Administrace docházkového systému

Dodáváme kvalitní docházkový software včetně terminálů, které zajistí snadnou a spolehlivou kontrolu docházek. Pro venkovní využití terminálů je nutná instalace jejich ochranných krytů.


Kontrola přístupů

Systém lze konfigurovat a je možné nastavit jednotlivé automatizované vlastnosti bezpečnosti, jako je např. zákaz současných vstupů na jednu kartu, kontrola dlouho otevřených dveří, podmínění karty, automatické dveře, varování u neautorizovaných přístupů, blokace karet atd.


Nastavení přístupového systému

Přístupový i docházkový systém Vám samozřejmě nastavíme dle Vašich požadavků na klíč.


ACS komunikace s ostatními systémy

Samozřejmostí je, že námi dodávaný přístupový systém může komunikovat i s bezpečnostním systémem - EZS, kamerovým systémem CCTV a elektrickým požárním systémem EPS a případně i dalšími systémy dle potřeby.


Nasazení elektronického přístupového systému

Dodáme kompletní realizaci přístupového a docházkového systému včetně plného zaškolení a hloubkové analýzy pro vhodnou úroveň zabezpečení. Pro chod komplexního systému Vám rádi dodáme kvalitní hardware či lze využít i cloud řešení.


Naše působnost - Střední Čechy - Benešov - Praha


Komplexní řešení přístupových a docházkových systémů ve většině případů dodáváme u lokality sídla naší firmy v Bystřici u Benešova ve Středních Čechách, kde máme mnoho spokojených zákazníků z měst BenešovVlašimČerčany, Říčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i mnoho klientů z města Tábor, hlavního města Praha a celé ČR.